Toll-Free Customer Support 24/7
Vyhľadávanie na stránkach

Fotopasca Ltl Acorn 6210 MG, HD video so zvukom, MMS a neviditeľným prísvitom

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

GSM modul na odesielanie fotografií
Ovládanie pomocou vstavaného modulu a 2,3 palcového farebného displeja
Obrazový snímač CMOS 5 Mpx. Veľkosť foto je 2, 5 ,12 Mpx
Objektiv F / NE = 3,1 mm
FOV (Zorné pole) = 52 °
IR-dosvit až 13m
Pameťová karta - SD až do 32 GB
Obrazové rozlišenie až 12MP podľa nastavenia (5 MPX snímač)
Rozlíšenie videa až 1440 × 1080
PIR nastaviteľná citlivosť (Vysoká / Normálna / Nízká)
Rýchlosť spúšte od 0,8s
Dĺžka videa 1 až 60s na jedno spustenie
Informácie na fotografii - datum + čas, teplota, fáza mesiaca, meno fotopasce
Napájanie - min 4, 8 alebo 12 AA batérií, doporučujeme 12 × AA batérií
Rozmery 145mm x 88mm x 76mm, bez antény

Dostupnosť: Na sklade

Bežná cena: 359,00 €

Teraz 319,00 €Vhodná pre tých čo chcú mať ihneď prehľad, čo sa deje na mieste kde je fotopasca nastavená. Zašle vám MMS na telefón či email. Vhodná ako ostraha majetku, tak aj na monitoring zveri. S neviditeľným bleskom. Dosah do cca 13 m.
Najnovší model fotopasci s GSM modulom od Ltl Acorn. Odosiela fotografie na váš mobilný telefón, alebo email. Jednoduché nastavenie. Natáča HD video aj so zvukom. Tentoraz je veľký farebný display v spodnej časti fotopasce, na vyklápacom dne. Je možné prehliadať fotografie bez demontáže fotopasci, priamo na mieste. Takisto tento spôsob umiestnenia displeja umožňuje presné nastavenie a nasmerovanie fotopasce na miesto, ktoré chcete snímať.
Fotopascu môžete napájať až 12 AA batériami, ab vám vydržala až pol roka v prevádzke. Táto fotopasca má tmavé LED diódy s neviditeľným prísvitom. Externú anténu pre zlepšenie zachytenia mobilného signálu. Je možné nastaviť fotopascu tak aby urobila záber a zároveň natočila video. Pohybové čidlá zaberú uhol až 100°. Odozva spúšte je 0,8 - 1,2 sekundy, závisí to od nastavenia fotopasce, či chcete mať na fotkách detaily, ako teplotu, fázu mesiaca, atd. Telo prístroja je v maskáčovom prevedení. Fotopasca je v prevedení s LED s vlnovou dĺžkou 940 nm (čierny blesk), takže prísvit je neviditeľný pre ľudí či zvieratá.
Ozaj špičková fotopasca. Pre odosielanie MMS správ potrebujete mať SIM kartu, ktorú vložíte do fotopasce. Nastavíte si na priloženom CD tel. číslo na ktoré ma fotopasca odosielať MMS správy. Nastavenie operátora je úplne automatické. Vyberiete krajinu a operátora. Napr: Slovensko, Orange. Program vám vygeneruje súbor s nastavením, ktorý len nakopírujete na SD kartu a vložíte do fotopasce. Samozrejme je to možné nastaviť aj priamo vo fotopasci.
Základné info o fotopasci: Foto: 1-3 fotky pri spustení fotopasce Foto + video: 1-3 fotky a video s dĺžkou 1-60 sekúnd, pri spustení Video: video s HD rozlíšením v dĺžke 1-60 sekúnd Fotopasca umožňuje periodické fotografovanie, napríklad každých 5 minút urobí fotku, slúži to pri monitorovaní veľkých plôch cez deň, kedy pohybové čidlo nestačí, lebo osoby (zver) prejdú ďalej od fotopasce. Funkcia Timer: nastavíte si kedy sa má fotopasca zapnúť. Napríklad chcete aby fungovala iba v noci. Nastavíte teda čas od 21,00 - 05,00, alebo 17,00-23,00 a 04,00-08,00 hod. K fotopasci potrebujete SD kartu, doporučujeme aspoň rýchlosť class 6 a viac, kôli zápisu videa na kartu, kedy pomalšie SD karty nemusia stíhať. Kapacita SD karty závisí od vašich potrieb a množstva snímkov (videa), ktoré plánujete natáčať. Orientačné kapacity: 8 GB SD karta: cca 7000 fotiek v 5 Mpx rozlíšení, alebo 80 minút videa v HD rozlíšení. 16 GB SD karta: cca 15000 fotiek v 5 Mpx rozlíšení, alebo 160 minút videa v HD rozlíšení.
Ukážky videa:


Krátky video návod:
Prísvit 940nm
Kód ax-6210mg-black
Rozlíšenie 12 Mpx
Tieto produkty Vás môžu zaujímať.

Značky oddeľte medzerou. Použite apostrofy (') pre viacslovné značky.


Napíšte vlastnú recenziu
Píšete recenziu na Fotopasca Ltl Acorn 6210 MG, HD video so zvukom, MMS a neviditeľným prísvitom

Otázky:

Zatiaľ nie sú žiadne otázky k produktu.

Prosím login do vášho účtu a napíšte otázku

Produkty často kupované spolu
Zákazník, ktorý kúpil tento produkt si tiež kúpil

Back to top