Fotopasce na zabezpečenie majetku

V tejto kategórii nájdete fotopasce vhodné na zabezpečenie majetku, proti zlodejom a vandalom. Tieto fotopasce majú \"neviditeľný blesk\" pre snímanie fotografií a videa v noci. Svetlo o vlnovej dĺžke 940 nm, je pre človeka neviditeľné. Takže vám stačí nastaviť fotopascu na vhodné miesto, a nechceného návštevníka ľahko odfotografujete, alebo natočíte na video. Chcete ochrániť váš dom, chatu, auto, záhradu, les, alebo tažkú techniku, ktorú nechávate cez noc na opustenom a nestráženom mieste? Fotopasca vám môže pomôcť s dolapením zlodeja či vandala. Ak vám zachytí na video, či fotografiu zlodeja, môžete to ukázať polícii, a oni môžu zistiť jeho totožnosť. Môžete fotopascu použiť aj na stráženie vášho auta, zaparkovaného na ulici a pod.

<iframe width=\"640\" height=\"480\" src=\"http://www.youtube.com/embed/67zbWkzTfdg\" frameborder=\"0\" allowfullscreen></iframe>

Chcete vedieť, kto vám chodí po záhrade, či vysypáva smeti na váš pozemok? Chodia k vám nevolané návštevy a neviete odhlaliť ,kto to je? Chcete mať prehľad o tom kde vám mizne úroda zo záhrady? Fotopasca vám to všetko pomôže odhlaiť. Vyfotografuje, vám osobu alebo zviera, ktoré vám ničí váš majetok. A ešte vám aj ihneď odošle MMS správu na váš mobil. Takže máte ihneď prehľad čo sa kde deje. Využitie fotopasce je ozaj široké. Výhoda fotopasce je, že nesníma objekt stále, ale len ke?? zaznamená pohyb v danej oblasti a ešte vám to aj pošle na váš telefón.

View as Grid List

6 položky

na stránku
Set Descending Direction
View as Grid List

6 položky

na stránku
Set Descending Direction
Copyright © 2013-doteraz Fotohunt.sk